XD-1.25-2PWT
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD-1.25-2PWT
JLCPCB Part #
C17700350
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 3.57mm 5.25mm 7.3mm LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS