XDZ254-1-19-Z-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-1-19-Z-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905860
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 19P 1x19P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS