XDM254-2-14-S-8.5-G0
MFR.Part #
XDM254-2-14-S-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268783
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 28P 2x14P 3A 8.5mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS