XDM200-2-19-W-6.35-G0
MFR.Part #
XDM200-2-19-W-6.35-G0
JLCPCB Part #
C19268948
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2x19P 38P 6.35mm Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2mm Female Headers ROHS