XD15EDGK-3.81-2P-V
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD15EDGK-3.81-2P-V
JLCPCB Part #
C22365799
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS