XD15EDGKM-3.81-5P-V
MFR.Part #
XD15EDGKM-3.81-5P-V
JLCPCB Part #
C22365809
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS