SMA2EZ12
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
SMA2EZ12
JLCPCB Part #
C7466333
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 2W 4Ω 700Ω Independent DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS