20KPA48CA
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
20KPA48CA
JLCPCB Part #
C7466200
Description
-55℃~+150℃ 20kW 254.4A 2uA 48V 53.6V 79.4V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS