Z8F0421PH020SG
MFR.Part #
Z8F0421PH020SG
JLCPCB Part #
C2640731
Package
DIP-20
Description
0℃~+70℃ 10bit 11 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS