TS-095-095180-D1
Extended
Manufacturer
Zhongdi
MFR.Part #
TS-095-095180-D1
JLCPCB Part #
C52722906
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-25℃~+75℃ 1.8N 100,000 cycles 12V 50mA 6mm 6mm 9.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS