SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C5261426
Package
SMC
Description
100V 111V 162V 18.52A 3kW 5uA TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS