SMBJ45CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ45CA
JLCPCB Part #
C5261695
Package
SMB
Description
1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.25A TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS