SMBJ33CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ33CA
JLCPCB Part #
C5261691
Package
SMB
Description
11.26A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS