SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C5261690
Package
SMB
Description
12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS