SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C5261660
Package
SMB
Description
1.85A 1uA 200V 224V 324V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS