SMBJ16CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ16CA
JLCPCB Part #
C5261681
Package
SMB
Description
16V 17.8V 1uA 23.08A 26V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS