SMBJ150CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMBJ150CA
JLCPCB Part #
C5261655
Package
SMB
Description
150V 167V 1uA 2.47A 243V 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS