SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C5261774
Package
SMA
Description
1uA 4.27A 400W 58V 64.4V 93.6V TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS