SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C5261831
Package
SMA
Description
13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS