SM8S33CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SM8S33CA
JLCPCB Part #
C3294615
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 124A 33V 36.7V 53.3V 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS