SM5S17CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SM5S17CA
JLCPCB Part #
C5261280
Package
DO-218
Description
10uA 130A 17V 18.9V 27.6V 3.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS