SM5S14CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SM5S14CA
JLCPCB Part #
C5261277
Package
DO-218
Description
10uA 14V 15.6V 155A 23.2V 3.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS