SM5S12CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
SM5S12CA
JLCPCB Part #
C5261275
Package
DO-218
Description
10uA 12V 13.3V 181A 19.9V 3.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS