5.0SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C5261393
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 39.7A@10/1000us 5kW@10/1000us 5uA 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS