5.0SMDJ440CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ440CA
JLCPCB Part #
C5382576
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 440V 543V 5kW@10/1000us 5uA 713V 7A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS