5.0SMDJ440A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ440A
JLCPCB Part #
C5382564
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 440V 543V 5kW@10/1000us 5uA 713V 7A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS