5.0SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C5261378
Package
DO-214AB(SMC)
Description
110.1A@10/1000us 28V 34.4V 45.4V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS