5.0SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C5261400
Package
SMC
Description
150V 167V 20.6A 243V 5kW 5uA TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS