5.0SMDJ13CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ13CA
JLCPCB Part #
C5261436
Package
SMC
Description
13V 14.4V 21.5V 232.6A 500uA 5kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS