5.0SMDJ130A
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ130A
JLCPCB Part #
C5261549
Package
SMC
Description
130V 144V 209V 23.9A 5kW 5uA TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS