5.0SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
Zhengxin
MFR.Part #
5.0SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C5261435
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 251.3A 5kW 800uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS