ZJR1001-5BUTBR
Extended
Manufacturer
ZJW
MFR.Part #
ZJR1001-5BUTBR
JLCPCB Part #
C22374126
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃ 10mA 130uA 2.5ppmp-p 5.3V~5.5V 5V 5ppm/℃ Fixed ±0.05% SOT-23-6 Voltage Reference ROHS