TX868-JK-11
Extended
Manufacturer
ZIISOR
MFR.Part #
TX868-JK-11
Description
-30℃~+75℃ 1.5 110mm 20W 3dBi 40MHz 868MHz Rubber Ducky Antenna SMA - ROHS