TX490-JW-5
Extended
Manufacturer
ZIISOR
MFR.Part #
TX490-JW-5
Description
-30℃~+75℃ 1.5 10W 2dBi 40MHz 490MHz Rubber Ducky Antenna SMA - ROHS