SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C5161586
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1uA 36.4A@10/1000us 3kW@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS