SMDJ40CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ40CA
JLCPCB Part #
C5161583
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1uA 3kW@10/1000us 40V 46.5A@10/1000us 49.1V 64.5V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS