SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C5161580
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 3kW@10/1000us 48.4V 62A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS