SMDJ110CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ110CA
JLCPCB Part #
C5161590
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 16.9A@10/1000us 177V 1uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS