S4MF12CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
S4MF12CA
JLCPCB Part #
C5161268
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS