5.0SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C5161602
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 103A@10/1000us 103V 5kW@10/1000us 5uA 64V 78.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS