5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C5161597
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 33V 40.6V 53.3A 5kW@10/1000us 94.75uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS