ZET-CORE-404010ST100MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-404010ST100MBCA
JLCPCB Part #
C49009204
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
10uH 2.4A 2.7A 220mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS