ZET-CORE-303012DT4R7MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-303012DT4R7MBCA
JLCPCB Part #
C49009180
Package
SMD,3x3mm
Description
100mΩ 3.2A 3.2A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS