HMS0420-100M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
HMS0420-100M
JLCPCB Part #
C18734453
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.5A 10uH 200mΩ 2A Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS