ZEMS1045-220M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS1045-220M
JLCPCB Part #
C41422296
Package
SMD,11x10.2mm
Description
22uH 5.2A 70mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS