ZECI321611A470K-0A005
MFR.Part #
ZECI321611A470K-0A005
JLCPCB Part #
C18734518
Package
1206
Description
1.6Ω 12MHz 47uH 5mA Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS