ZECI201209A2R2K-0A030
MFR.Part #
ZECI201209A2R2K-0A030
JLCPCB Part #
C967681
Package
0805
Description
2.2uH 30mA 35@10MHz 50MHz Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS