ZECI160808A1R0K-0A025
MFR.Part #
ZECI160808A1R0K-0A025
JLCPCB Part #
C967676
Package
0603
Description
1uH 25@10MHz 25mA 590mΩ 75MHz Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS