ZECB321609A102-0A500
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZECB321609A102-0A500
JLCPCB Part #
C967696
Package
1206
Description
1 1kΩ@100MHz 500mA 600mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS