SQ1515-12MH
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
SQ1515-12MH
JLCPCB Part #
C7466664
Package
Plugin
Description
12mH@1kHz 2 200mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS